ženy Borotín

6. ledna 2011
                                                                                     ženy Borotín - Jistebnice 4:10
Hráli: O. Podzimek, Trpka, Brouček, L. Mácha, Fořt, Kubec, V. Podzimek, R. Novák
V neděli sehráli žáci první halový zápas v novém roce. Soupeřem byly ženy Borotín. zápas se hrál v hale v Borotíně. Náš tým se sešel v počtu hráčů, který nedá dohromady ani dvě čtyřky. Utkání se hrálo ve čtyrech částech. První dvě trvala 15 minut, druhé dvě po deseti minutách. První část zápasu jsme byli jasně lepším týmem. Ve 4. minutě si vyměnil míč V. Podzimek a Novák a druhý jmenovaný otevřel skóre. Na 2:0 zvýšil o dvě minuty déle tým hostů, když si nešťastně srazily míč do branky po krásné akci aktérů první branky. V téže minutě našel Trpka krásně Kubece a ten s přehledem zvýšil na 3:0 pro náš tým. V 8. minutě Brouček vystřelil z půlky a míč překvapivě skončil v síti - 4:0. V 11. minutě v nedělním zápase nejvíce asistující V. Podzimek našel Trpku, který uzavřel čtvrtinové skóre na 5:0 v náš prospěch.
     Druhá část byla z naší strany rozpačitá, podali jsme sice lepší výkon než soupeř, ale velice trestuhodně jsme zaspali začátek druhé části. V 17. minutě se domácí tým po krásné akci dočkal gólu a bylo to 5:1 pro náš tým. V téže minutě ženy přidali další krásný gól a na jejich kontě se jednička změnila na dvojku. V 22. minutě jsme se až dočkali my, když se trefil i V. Podzimek po samostatné akci a bylo to 6:2. V 26. minutě jsme předvedli krásnou kombinaci na pár doteků po ose L. Mácha - Kubec - Novák a posledně jmenovaný zvýšil na 7:2. V 28. minutě Novák našel Kubece a bylo to 8:2. Tím byla uzavřena druhá čtvrtina.
     Třetí část jsme předvedli nejhorší výkon dne. V 31. minutě ženy předvedly nádhernou akci a snížili na 3:8 z jejich pohledu. O minutu později se nám podařilo dát gól, kdy si vyměnili míč Kubec a Novák, který skóroval na 9:3. To bylo ale vše z našeho pohledu většího a dominovaly spíše ženy.
     Závěrečná část skončila opět remízou a náš výkon byl opět slabší než v první a druhé části. V 45. minutě ženy snížili na 4:9 opět po nádherné akci. I nadále hrozily ženy několika krásnými kombinacemi. V 49. minutě jsme se dočkali desítky, když Trpka našel L. Máchu, který neměl problém se trefit a bylo to konečných 10:4 v náš prospěch. Za tuto akci je třeba pochválit Trpku, který mohl zakončit do prázdné branky a i přesto přihrál svému spoluhráči ještě.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. prosince 2009
                                                                                ženy Borotín - žáci Jistebnice 3:10 (1:4)

Branky: Bojková 2, Svatošová z pen. - R. Novák 6, Kubec 2, V. Podzimek 2
Sestava: O. Podzimek - Brouček, L. Mácha, Trpka, V. Podzimek - J. Mácha, Vávrovský, Kubec, R. Novák

V neděli sehráli žáci utkání v hale v Borotíně s místními ženami. V zimní přestávce k tomuto duelu došlo již podruhé. Ze začátku bylo vidět řada nepřesností. Ale s postupem času bylo k vidění velmi hezké utkání se spoustou hezkých přihrávek a plno šancí. domácí tým se velmi zlepšil oproti minulému zápasu a utkání tak bylo vyrovnané. Ve 3. minutě dostal náš tým do vedení Kubec. O minutu později to bylo 2:0, když se trefil po krásné přihrávce Kubece R. Novák. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou a domácí mohli klidně vyrovnat. Měli spoustu krásných kombinací. Přesto další gól jsme dali my. Ve 12. minutě unikl R. Novák a samotná únik s přehledem proměnil podél gólmanky a bylo to 3:0. V 21. minutě domácí dostali výhodu zahrání pokutového kopu a Svatošová s přehledem proměnila- 3:1. V 23. minutě si R. Novák vyměnil míč hezky s Kubecem, který krásně ještě našel R. Novák, který neměl problém proměnit do odkryté branky- 4:1 pro náš tým. a tak skončil první poločas. Hrálo se celkem 2x 25 minut.
     Druhá polovina přinesla mnohem víc šancí, z kterých pramenilo i více branek. V 30. minutě zvýšil R. Novák na 5:1. O minutu později přihrál R. Novák Kubecovi, který než aby vystřelil ještě krásně našel R. Nováka a bylo to 6:1. Ve 39. minutě Trpka házel aut a našel krásně u zadní tyče V. Podzimka, který hlavou zvýšil na 7:1 pro náš tým. V 43. minutě se dostal do šance Kubec, zasekl míč a krásně našel ještě R. Nováka, který byl v lepší pozici a s přehledem zvýšil na 8:1. Ve 45. minutě utekla Bojková a s přehledem snížila na 8:2. Ve 48. minutě zvýšil na 9:2 pro náš tým V. Podzimek. O minutu později J. Mácha výborně přečetl hru, přihrál R. Novákovi a ten přihrál Kubecovi, který zvýšil na 10:2. V poslední minutě snížila Bojková ještě na 10:3.
     Toto utkání bylo velmi vydařené. Především bylo k vidění mnoho šancí a krásných kombinací. Na domácím celku bylo vidět, že se velmi zlepšil.

22. listopadu 2009                                                   Jistebnice žáci - ženy Borotín 9:2 (1:0, 4:0, 4:2)

Branky: 27., 32. a 44. R. Novák, 21. a 42.Trpka, 10. Buzek, 26. J. Mácha, 30. Petrych, 39. V. Podzimek - 32. Jelínková, 37. Caltová
Sestava: O. Podzimek - Brouček, L. Mácha, V. Podzimek, R. Novák - J. Mácha, Petrych, Buzek, J. Maňák, Trpka
Dnes sehráli žáci přípravný zápas v hale v Borotíně s místními ženami. Mezi těmito dvěma týmy se sehrál během půl roku druhý přípravný zápas. První se hrál na hřišti v Jistebnici. Náš tým byl poskládaný z hráčů, kteří dostávají spíše méně šancí při zápasech, doplněných členy základní jedenáctky. Chyběli tedy hráči končícího ročníku. Toto utkání bylo prospěšné určitě pro obě strany. Hrálo se 3x15 minut. První dvě třetiny jsme byli lepším týmem po většinu času. Třetí část jsme byli chvilkami pod tlakem. Bylo vidět několik nepřesností ve hře, ale i tak panuje spokojenost s předvedenou hrou. Poděkování patří domácímu oddílu za uskutečnění utkání, ke kterému přispěli i dobrým výkonem. Poděkování patří i starším hráčům, kteří přijeli své spoluhráče do Borotína podpořit.