Dorost 1. FC Jistebnice

Pohár OFS Písek‚ OFS Tábor

Pohár OFS Tábor mladších žáků pro sezonu 2013/2014

17. 4. 2014 21:20
Vysoká prohra v semifinále poháru ml. žáků: Sokol Chotoviny  - 1. FC Jistebnice  8:2 (4:1)
Branky:
22. Voj. Studenovský, 40. L. Fíla
Sestava: R. Mrzena - Kubů, Voj. Studenovský, M. Nešetřil - M. Mrzena, Horčička, T. Ruber - L. Fíla
střídali: D. Ruber, T. Fíla, Vác. Studenovský, Popelka, Soldát
Rozhodčí: P. Fiala
   Ve čtvrtek 17. 4. jsme se vydali k semifinále poháru OFS Tábor na horkou půdu Sokola Chotoviny, kde jsme se chtěli pokusit porvat se o finále poháru. Nicméně bylo jasné, že nás nečeká vůbec lehká cesta a práce. Chotoviny prošli ze čtvrtfinále velmi hladce poté, co uštědřili domácímu Sokolu Sezimovo Ústí debakl 8:0. Navíc účastník KP je i ve své soutěži ve velké střelecké pohodě (pár hráčů hraje i za mladší žáky v okrese). My jsme bohužel domácím jejich práci poměrně usnadnili hned na začátku, když jsme k utkání přistoupili velmi laxním způsobem a než se někteří stačili rokoukat, tak to bylo ve 3. minutě již 2:0, když se dvakrát trefil domácí kapitán Cetkovský, kterého naše obrana nedokázala pohlídat, ač byl kladen velký důraz na hlídání tohoto hráče. Až v 8. minutě jsme se vymanili z tlaku, který na nás vyrobil domácí celek a dostali se do šance, když T. Ruber nalezl křižnou přihrávku L. Fílu, který ale tváří v tvář domácímu brankáři trefuje pouze jeho nohy a míč se odráží hluboko do středu hřiště. Poté máme nějaké náznaky, ale na hřišti jasně dominuje domácí celek. Zhruba od 18. minuty jsme se osmělili a vytvořili i nějaký souvislejší držení míče a mírný tlak, když jsme měli serii rohových kopů. Hned první velmi dobře zahrál Horčička, nalezl na zadní tyči Voj. Studenovskýho a od jeho zad se míč odrazil k volnému M. Mrzenovi, který ale bombou míří vysoko nad. Dále jsme si vytvářeli šance, ale chybělo přesné zakončení, to přišlo až ve 22. minutě, kdy Voj. Studenovský si pohrál se třemi domácími hráči a udělal si z nich slalomové tyče a nekompromisně poté zakončil k levé tyči a bylo to 2:1 - velmi povedená individuální akce. Ve 24. minutě ale opět domácí kapitán měl možnost zakončit, když se hladce dostal z naší pravé strany na střed a tvrdou střelou nedal R. Mrzenovi šanci - 3:1. My jsme bohužel opět byli velmi nedůrazní a domácímu hráčovi jsme to velmi usnadnili. Ve 26. minutě opět přistupujeme velmi laxně k domácím hráčům a i svým zapřičiněním dostáváme branku na 4:1, R. Mrzena jen lehce sáhnul. V prvním poločasu a především v začátku zápasu a dále naší laxností jsme soupeři umožnil v podstatě rozhodnout zápas hned v prvním poločasu, ač jsme si o přestávce řekli, že to nevzdáme. Bohužel jsme si něco řekli a stejně jako na začátku děláme opaky, jako kdyby nám o nic nešlo, tak bohužel o nějaké body hrát nelze. Hned ve 31. minutě opět inkasujeme a je to již 5:1, když Kubů dávala malou domu R. Mrzenovi, ten chtěl zahrát rukou, ale uvědomil si, že by to byla malá domu a tak míč nechytl, ale ještě ke vší smůle mu prošel mezi nohama až do branky. Ve 40. minutě L. Fíla prošel výborně po pravé straně, přehodil vybehnuvšího brankáře a míč směřoval před branku na nabíhající naše hráče, ale míč směřoval k domácímu obránci, který ale zasáhl míč velmi nešťastně rukou, ale pan rozhodčí nechal pokračovat hru dál, míč se odrazil k M. Mrzenovi, ten nedokázal ale přes obránce a brankáře dorazit míč do branky, což se povedlo až L. Fílovi, který snížil na 5:2 a vykřesal tak ještě naději, ale to bychom museli jezdit zbylých 20 minut a ne jen chvilkově makat a předvádět herní kombinace. O tři minuty později mohli dát branku domácí, když už prostřelili vyběhnuvšího R. Mrzenu, ale Voj. Studenovský skvělou záchranou brzdou a doběhnutím míče zachránil náš tým od inkasované branky tečí míče na roh. Poté jsme předvedli krásnou akci, když L. Fíla nalezl Horčičku, ten si narazil s T. Fílou a zakončil přesně do branky a už se radoval, bohužel branka nebyla uznána pro offside T. Fíly. V 52. minutě domácí zahrávají rohový kop a to exceletně, když se navíc domácí hráč trefil ještě přesně hlavou - 6:2. Bohužel jsme mu to usnadnili, protože v době zakončení byl Popelka sám proti třem hráčům. O minutku a půl později jsme měli tlak a možnost několika rohových kopů, ale my narozdíl od Chotovin jsme nedokázali zakončit, míče měli dobrý směr, měli adresáty, ale bohužel jsme nedokázali se vložit do míče, tečnout ho, stáli jsme ve vápně jak rozmístěné kuželi o treninku. Ani ze závaru před brankou domácích jsme nedokázali nic vytěžit a tak platilo nedáš, dostaneš, když v 58. minutě si nád domácí povodili a poté také přesně zakončili, nicméně zakončující hráč byl v offsidu, ale rozhodčí tuto branku uznal - 7:2. Je ale třeba uznat, že tento gól stejně nic neřešil. V 60. minutě ještě dokázal domácí hráč zvýšit na 8:2, když jsme ho necháli totálně volného na zadní tyči.
    Některé náznaky hezkých akcí jsme v utkání měli, nicméně domácí celek nás předčil herně, rychlostí, rychlejší prací s míčem, my jsme měli vždy o dotek, dva více než bylo zdrávo v danou chvíly. Navíc stále děláme naprosto zbytečné chyby a plno gólů si dáváme v podstatě sami. Musíme jezdit ceý zápas a ne jen část. Je třeba brát také zápasy vážně a ne si dělat srandičky, pak podle toho vypadal začátek utkání a zbytečně díky naší nesoustředěnosti ztrácíme vývoj utkání hned na začátku - zbytečně. Doufám, že se z chyb poučíme a příští týden v prvním jarním mistrovském utkání proti Meteoru se těmto chybám vyvarujeme a zahrajeme bezchybně a předvedeme domácím fanouškům, že fotbal hrát umíme. Takové chyby o to víc, když vím, že jako tým máte nam nohem více, že fotbal umíte, ale bohužel jsme to ještě pořádně nepředvedli. S Meteorem Tábor B hrajeme ve čtvrtek 24. 4. od 17:00. Za předvedený výkon je třeba pochválit Voj. Studenovského a M. Nešetřila.

12. 4. 2014 12:44
Čtvrtfinále poháru OFS Tábor mladších žáků: 1. FC Jistebnice  - SK Kavas Větrovy  5:1 (3:0)

Branky: T. Grym 2, M. Mrzena, Horčička, T. Ruber - Šilhavý
Sestava: R. Mrzena - D. Ruber, Voj. Studenovský, Kubů - M. Mrzena, Horčička - T. Grym, T. Ruber
Střídali: Vác. Studenovský, Soldát, L. Fíla, T. Fíla, Popelka, M. Nešetřil
Rozhodčí: Pinc
    Ve čtvrtek 10. 4. sehráli mladší žáci první ostřejší zápas roku 2014 na hřišti, když je čekalo domácí bytí a nebytí ve čtvrtfinále poháru OFS Tábor, což bylo dáno jako doplňková soutěž pro jarní část sezóny, aby bylo více zápasů. My jsme ve čtvrtfinále měli výhodu domácího prostředí a ta určitě hrála velkou roli. Za soupeře nám byl 4. tým tabulky po podzimní části, SK Kavas Větrovy. Bylo tedy dobře, že jsme na podzim v posledním kole porazili Sokol Sezimovo Ústí a mohli tak dostat papírově lehčího soupeře. Ikdyž bylo jasné, že nás soupeř na podzim rozstřílel na Větrovech. K utkání se sešel snad kompletní tým s novými hráči a tak jsme mohli hráče i různě točit. Toto utkání jsme napůl brali i jako přípravné utkání, z toho pohledu byla snaha rozprostřít síly na všechny hráče a to myslím, že se podařilo i díky vývoji utkání, kdy v jednu chvíli byli na hřišti hodně mladí kluci a k tomu nováčci, což je dobře. Tím, že kluci nebudou hrát, tak nikdy nebudou mít šanci se zdokonalit a zlepšovat. Do utkání jsme vstoupili velmi aktvině, hráli jsme nátlakově a soupeře zatlačili hned od začátku a z toho vyústila naše vedoucí branka, když v 5. minutě jsme několikrát stříleli na branku, ale asi třikrát dobře zasáhl brankář nebo obrana Větrov, až na počtvrté se podařilo přesně hlavičkovat M. Mrzenovi a vedli jsme zcela zaslouženě 1:0. Náš tlak nekončil, během dalších tří minut jsme měli dvě další velké šance, ale mířili jsme pokaždé vedle branky. V 9. minutě přišel krásný míč z levé strany pro T. Gryma, který velmi tvrdě a nekompromisně zavěsil do šibenice a vedli jsme 2:0. Ve 13. minutě jsme opět slavili, když byla k vidění velmi krásná kombinace. T. Grym našel velmi pohotově a přesně Horčičku, ten vystřelil, brankář vyrazil, L. Fíla byl nejdřive u balonu, místo zbytečného říznutí míče na branku vymyslel krásnou přihrávku na volného Horčičku a ten mířil přesně, bohužel ale byl gól neuznán pro náš offside. Přesto palec nahoru. Nicméně hned po rozehrávce jsme se zmocnili míče a velmi pohotově střílel při chuti hrající T. Grym, ale jeho pokus brankář vyrazil výborným zákrokem na rohový kop. Další šanci měl Horčička, když velmi tvrdě vystřelil z hranice vápna a jeho pokus už končil brankou - 3:0. Dalším skvělým střeleckým pokusem se profiloval Horčička, tentokrát ale opět zářil Větrovský brankář a byl nařízen další rohový kop.  Dokladem toho, že náš tým hrál do této doby ve velké pohodě byla i souhra obrany s R. Mrzenou, kteří kolikrát i na hranici riskování si dávali míč z nohy na nohu ve vápně a to ve velkém klidu. Nicméně v posledních 6 minutách se osmělili i hosté, když nastřelili z velmi dobré střely břevno a poté musel dvakrát předvést velmi dobré zákroky R. Mrzena a tím držel čisté konto pro náš tým. Závěr prvního poločasu byl pro nás varováním do poločasu druhého.
    Druhý poločas jsme nezačali dobře, hosté pokračovali v tom, v čem skončili poločas první a nám dělali problémy. Přesto proti inkasované brance byla naše obrana a skvěle chytající R. Mrzena. Přesto jsme mohli opět skórovat my, když T. Ruber utekl po pravé straně, narazil si s T. Fílou a ještě nalezl výborně postaveného Vác. Studenovského, který pohotově vystřelil, ale při své mistrovské premiéře se branky nedočkal, jelikož trefil záda T. Fíly, ale opět palec nahoru za předvedenou akci pro všechny aktéry. V 39. minutě se hosté přeci jen dočkali, když nečekaná střela z levé strany prošla skrz naše hráče a k překvapení R. Mrzeny i kolem pravé tyče naší branky - 3:1. Ve 45. minutě R. Mrzena viděl při odkopu od branky krásnou skulinu uprostřed obrany a vyslal pas na nabíhajícího T. Gryma, který se výborně uvolnil do náběhu a šel úplně sám na brankáře, ale místo kličky volil nesmyslně hned zbrkle střelu a jeho pokus mířil poměrně vedle. V 51. minutě opět přebíráme otěže hry, Kubů zachytla výbornou poziční hrou útok Větrov a vyslala Horčičku do úniku, ten ještě perfektně naservíroval míč T. Grymovi, který se nyní nemýlil a krásnou brankou zvýšil na 4:1. V 56. minutě dostal T. Ruber nádherný pas od Horčičky a šel sám na brankáře, tentokrát byla k vidění klička na brankáře provedená v klidu a tak T. Ruber v klidu i trefil odkrytou svatyni hostujícího celku a uzavařel tak účet utkání na 5:1. Za celý zápas, ikdyž byla k vidění i slabší chvilka, děkuji všem hráčům, makali jste, proměňovali šance a doufám, že takto to bude pokračovat i nadále. Už na podzim jsme předváděli docela dobrý fotbal, tak doufám, že se budeme neustále zlepšovat a dávat góly a fotbalem se bavit.
čerstvá, zhruba 20 minut žhavá zpráva: Sokol Sezimovo Ústí - Sokol Chotoviny 0:8! - tím pádem příští týden semifinále poháru odehrajeme v Chotovinách, den a čas bude upřesněn doufám co nejdříve.

Pohár OFS Písek pro sezónu 2012/2013
Finálový turnaj: 1. FC Dimmpl Mirovice, 2. TJ Hradiště B, 3. TJ Sokol Sepekov

Pohárová odveta přinesla penaltové drama: 1. FC Jistebnice  - Sokol Sepekov  1:6 (1:3), pen. 3:5
Branka:
T. Grym
Sestava: Šitta - M. Grym, Podzimek, L. Vačlena, Kubů - R. Mrzena, O. Vačlena, M. Mrzena, Malý - T. Grym, Fořt
Penalty proměnili za nás: M. Mrzena, Malý, O. Vačlena, nedal: Podzimek
    Netradičně v pondělí 22. 3. jsme odehráli pohárovou odvetu se Sepekovem. V prvním utkání a ve velmi slabší sestavě jsme vyhráli 5:2 v zápase hraném od vápna k vápnu 8+1. Tentokrát se hrálo na velké hřiště, ikdyž nás bylo pouze 11. Na našem týmu se u hráčů, kteří se objevili po zranění projevila velká nerozehranost a byla znát absence a na velkým hřišti jsme byli jasně horším celkem. V prvním poločase sice dokázal ve 24. minutě snížit na rozdíl pouhé branky při dorážce T. Grym, ale soupeř si s námi jasně poradil. Ale hezky postupně. V 6. minutě se R. Mrzena uhnul naprosto zbytečně míči a soupeř šel do veliké šance, kterou dokázal proměnit a šel do vedení 0:1. O dvě minuty později opět chybujeme, když L. Vačlena namazal Sepekovským hráčům krásně do brejku a hosté toho náležitě využili a vedli již 0:2. V tu chvíli to vypadalo bledě, byli jsme i stylem hry zralý na debakl, naštěstí soupeř nedokázal proměňovat své šance a naopak jsme Sepekov za to ztrestali ve 24. minutě, když jsme získali míč svojí momentální velkou bojovností a O. Vačlena šel na brankáře stíhán hostujícími obránci, zkusil vystřelit, ale brankář Mašek dokázal míč vyrazit, ale pouze k T. Grymovi, který krásně do protisměru brankáře i dvou obránců hostů usměrnil míč do sítě a bylo to 1:2. Ve 31. minutě ale Kubů ztratila při patičce míč u levé lajny a hosté šli do útoku, centrovali skrz vápno a na druhém straně vápna je volný jejich útočící hráč a ten mohl zakončit jak chtěl - 1:3.
    Druhý poločas je soupeř opět lepší, přesto rozhoduje utkání až u konce třemi góly, nejdříve v 60. minutě, když jsme nedokázali ukopnout míč z vápna, o dvě minuty později nás Sepekov hodně zatlačil a vytěžil z toho silově pátou branku a o další dvě minuty později po rohu upravil Sepekov na konečných 1:6. Jelikož utkání skončila jendou výhrou naší a jednou Sepekova, kopali se penalty, zpěstření pro diváky. Los určil, že začne Sepekov, ten se ani jednou nemýlil, ikdyž jednou dal gól s velkým štěstím, když Šitta míč vyrazil, ale ten se opět odrazil do branky. My jsme dokázali rovnat krok v serii, ale bohužel čtvrtou serii jsme uzavřeli špatně, když Podzimek minul branku a tak v páté serii, když proměnil Sepekov, tak ani Šitta nemusel kopat a bylo rozhodnuto. Sice jsme se do finále nedostali, ale pohárová utkání nám aspoň prospěla jako přípravná utkání a ukázali jsme si, že se dá hrát i se Sepekovem především v prvním utkání.

1. kolo poháru: Sokol Sepekov  - 1. FC Jistebnice  2:5 (0:2)
Branky:
Kubec 2, T. Grym 2, Podzimek
Sestava: Kubů - M. Grym, Podzimek, R. Mrzena - M. Mrzena, O. Vačlena, Kubec - T. Grym, Rad. Novotný
První ostré utkání jsme vyhráli i přes plno absencí po poměrně dobrém a bojovném výkonu. Domácí nepředvedli optimální výkon a my, řekl bych po zásluze, jsme vyhráli. Ovšem nás čeká ještě odveta, do které si sice neseme hezký náskok, ale každé utkání začíná od stavu 0:0 a pokud bychom zaspali úvod, může se nám výsledek prvního utkání a získaný náskok ztratit. Odveta se bude hrát ve čtrvtek 25. 4. od 17:00 místo treninku.

Pohár OFS Písek pro sezónu 2011/2012

8. 5. 2012
Finále: 1. FC Jistebnice - Sokol Sepekov 2:1 (0:1)
Branky:
41. a 53. Novák - I. Bambuškár
Sestava: J. Mácha - Brouček, Podzimek, L. Mácha, Trpka - Koudelka, O. Kotalík, O. Vačlena, M. Kotalík - Kubec, Novák
Střídali: L. Vačlena, T. Grym, M. Grym, Tkadlec, Malý, přítomni ještě: Vávrovský, Šitta, Fořt
Sepekov: O. Mašek - Hlavín, Filipín, Bolek, Kubín - Kotrba, Smrčina, Doubek - A. Čunát, Bambuškár, V. Čunát
střídal: Cihlář
ŽK: M. Grym
Rozhodčí: Mihálik
Diváků: 80

O svátku se sehrál finálový duel poháru OFS Písek mezi námi a hostujícím Sepekovem. Hosté stejně jako my se museli obejít bez několika hráčů. My jsme se sice sešli všichni, ale Vávrovský nemohl nastoupit pro zranění a po zranění zůstal brankář Tkadlec na lavičce a do branky tak šel J. Mácha. První poločas byl velmi vyrovnaný, ikdyž soupeř měl nebezpečnější šance. V 5. minutě my míříme hodně vedle branku. V 11. minutě zkusil vyslat střelu Brouček až z půlky a hostům nadělal velké problémy a to i ostatní hráči následným závarem. Jinak hosté měli další smůlu v podobě zranění ůležitého článku obrany a tak dohrávali s 11 hráči a nikým na střídání. V 28. minutě jsme mohli jít do vedení, ale T. Grym nedokázal zakončit přesně a tak platilo nedáš, dostaneš a hostující Bambuškár potrestal naší nedůslednost a dostal hostující Sepekov do vedení 0:1. Do konce poločasu se ještě dostal do šance Koudelka, ale nedokázal dát gól a tak jsme po prvním poločase, asi i zaslouženě, prohrávali rozdílem jedné branky.
    Ve druhém poločasu jsme chtěli vývoj utkání otočit a proto jsme na soupeře hned vlétli. Byla z naší strany vidět ohromná chuť do hry. Ve 41. minutě Koudelka nalezl Nováka, který svým důrazem dokázal vsítit vyrovnávací branku - 1:1. O čtyři minuty později zahrozili hosté, ale J. Mácha výborně zasáhl, tím napravil podklouznutí Broučka, který tím pádem nedokázal míč odkopnout. O další minutu později jsme mohli jít do vedení, když Brouček velmi nebezpečně rozehrál přímý kop, ale hostující brankář byl proti. V další minutě vytáhl ze své sbírky ostřejší zákrok M. Grym a byl za to rozhodčím Mihálikem oceněn žlutou kartou. V 53. minutě Trpka zahrával přímý kop (v té době už nehrál Brouček, který musel odstoupit pro zranění), míč šikovně nadzvedl Novák a opět svým velkým důrazem dokázal usměrnit míč do branky a dostal náš tým do vedení 2:1. Dále jsme byli plni obav, jelikož především hostující Smrčina nám hrozil svými velmi nebezpečnými průniky, naštěstí se mu nepodařilo ani jednou skórovat a tak jsme utkání dotáhli do vítězného konce a mohli tak po závěrečném hvizdu vypuknout ohromné oslavy. Po utkání následovalo z rukou zástupce OFS Písek, pana Pekla, předání míčů a pohárů. Radost v našem týmu byla velká. Je třeba dodat, že za druhý poločas si to náš tým zasloužil, byla vidět velká chuť po vítězství. Nicméně Sepekov se nevzdával a v prvním poločase byl jasně lepší. Finále tedy mělo velký náboj a vůbec to nebyl lehký boj. Tímto patří i uznání Sepekovu za jeho velmi dobrý výkon. My jsme měli i víc štěstí při útocích Smrčiny. Velké poděkování patři i velmi početné skupině diváků. Návštěvu 80 diváků by mohl závidět leckerý účastník i některých krajských soutěží.
Fotografie jsou k nalezení v sekci Fotogalerie.
Rozhovor s Matyášem Grymem:
1) V úterý jsme sehráli finálové utkání poháru se Sepekovem. Jak jsi se těšil na toto finále? Byl to pro tebe nějakým způsobem jiný zápas než ostatní? (například příprava před zápasem atd...)

Na zápas jsem se docela tešil. Finále se Sepekovem určitě nebyl jako ostatní zápasy už jen to že šlo o pohár. A příprava byla určitě větší.
2) Dostali jsme se do finále po výhrách nad Božeticemi a Bernarticemi. Který z těchto dvou zápasů byl pro tebe lepší? Ať už výkonem nebo se ti prostě tomu soupeři hraje lépe. Zkus krátce zhodnotit tyto dvě utkání.
Podle mě jsme lépe hráli proti Bernarticím. Možná proto že jsme hráli doma.
3) Na finále jsme se sešli komplet, jen Vávrovský nemohl hrát pro zranění. Jak jsi viděl tuto situaci? Myslel sis, že se vejdeš do sestavy? Co jsi očekával od utkání?
Vědel jsem že proti Sepekovu to bude boj ale nakonec jsme to dokázali. Já jsem si myslel že hrát nebudu.
4) První poločas jsme prohráli. Zkus ho zhodnotit.
Celý náš tým se snažil ale Sepekov byl lepší.
5) Poměrně brzy museli z utkání odejít pro zranění L. Mácha a Kubec. Byla to pro nás ztráta. Jak jsi tyto ztráty viděl ty?
Tak určitě to oslabylo celý tým ale nakonec jsme to dokázali
6) Ve druhém poločasu jsme otočili stav utkání a vyhráli. Kde nastal zlom? Co jsme dělali jinak, že najednou jsme hráli lépe?
Podle mě všichni zabrali ještě víc po tom co jste nás jako trenéři v šatnách pořádně vyhecovali.
7) Jaký jsi měl pocity bezprostředně po utkání a při předávání cen?
pocit to byl SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8) Ty jsi dostal žlutou kartu. Byla to tvá první v životě? Jak by jsi popsal celou situaci ohledně tvého faulu na žk?
Myslim si že nemusela být ale za svou první kartu v životě jsem opravdu rád.
9) Zkus zhodnotit svůj výkon a výkon týmu.

Jako tým jsme hráli výborně a sebe bych radši nehodnotil.
10) Nejlepší hráč utkání dle tebe?
 Nejlepší hráč asi Honza Mácha a Radek Novák ale jinak všichni hráli dobře.
11) O víkendu hrajem s Miroticemi. Tvůj tip na výsledek? Jak myslíš, že se dál bude vyvíjet situace v tabulce?
Vyhrajem 4:1.
12) Ty patříš letos k nováčkům jistebnického dresu. Jak se ti hraje v tomto mančaftu? Líbí se ti v Jistebnici?
Hraje se my dobře a líbí se my tady.
13) Jaký byl pro tebe přechod z kategorie přípravky do kategorie žáků?
Vpohodě.
14) Blíží se konec sezóny... Doufáme, že zůstaneš v Jistebnici.? Závěrem, jak se těšíš do Prahy na turnaj?
Do Prahy se těšim a v Jistebnici určitě zůstanu.

15. 4. 2012
Semifinále: 1. FC Jistebnice - Sokol Bernartice 4:1 (4:0)
Branky:
2. Novák, 10. Brouček, 20. Podzimek, 30. O. Kotalík - 50. Hrnečková
Sestava: J. Mácha - Trpka, Vávrovský, L. Mácha, Brouček - Podzimek, O. Kotalík, O. Vačlena, M. Kotalík - T. Grym, Novák
Střídali: M. Grym, Fořt, L. Vačlena
Rozhodčí: Pultar
ŽK: 1:1 - Trpka - Buriánek
Diváků: 40

V semifinále se hrálo již dle tabulky a výhodu domácího prostředí měla mužstva výše postavená v tabulce. My jsme se tedy utkali s Bernarticemi, což bylo aktuálně třetí mužstvo tabulky. Do utkání jsme vstoupili posilněny úspěchem ve čtvrtfinále a chtěli jsme na soupeře od začátku vlítnout a rozhodnout utkání co nejdříve. To se nám také povedlo, již ve 2. minutě O. Vačlena krásně nalezl Nováka, který si pohrál se stoperem i brankářem a zkušeně zakončil přesně, ikdyž s malou nejistotou - 1:0. V 8. minutě se vydal na sólo O. Kotalík, neboť šel absolutně sám na brankáře, tomu udělal krásně kličku, ale následně minul prázdnou branku a tak stav zůstal stále stejná s rozdílem jedné branky. V 10. minutě T. Grym nalezl M. Kotalíka, který byl faulován a byl nařízen přámý kop, k jehož zahrání si postavil míč kdo jiný než Brouček. Brouček dal většinu svých branek z přímých kopů a ani tentokrát se nemýlil, ikdyž se trefil s pomocí mírné teče ve zdi - 2:0. Ve 20. minutě Novák procházel hostujícími obránci ve vápně, jak kdyby tam byly jen figuríny, nalezl přesnou přihrávkou na vápně Podzimka, který vyběhnuvšího brankáře Bernartic přeloboval a krásně se trefil - 3:0. I nadále soupeře mačkáme, jsme lepším týmem, Bernartice stále neví, co se děje, jak je možné, že je tak přehráváme. Další hřebíček do bernartické rakve zatlučeme ve 30. minutě, když M. Grym si dvakrát krásně vyměnil míč s O. Kotalíkem a druhý jmenovaný napodobil Podzimka z předchozí akce, když krásně i on přeloboval brankáře a bylo to již 4:0. Tímto výsledkem skončil i první poločas.
    Ve druhém poločasu jsme nechtěli polevit, ovšem stalo se tak. S myšlenkou, že je utkání hotovo, jsme nepředváděli tak hezkou hru a za to přišel trest v podobě inkasované branky v 50. minutě, kdy hosté centrovali zleva, brankáři J. Máchovi propadl míč skrz ruce a tento míč dorazila do branky Hrnečková, která byla trestuhodně nepokrytá ve vápně - 4:1. Dále se již ve zbytku utkání nic nestalo a tak jsme mohli slavit vytoužený postup do finále poháru, ve kterém nás čeká dle předpokladů Sepekov.
Další výsledek: Sepekov - Hradiště B 5:3 (3:2)

7. 4. 2012
Čtvrtfinále: TJ Božetice - 1. FC Jistebnice 0:3 (0:1)
Branky:
33. O. Kotalík, 47. Koudelka, 57. Novák
Sestava: J. Mácha - Brouček, Vávrovský, L. Mácha, Trpka - M. Kotalík, O. Kotalík, O. Vačlena, Podzimek - Koudelka, Novák
Střídali: M. Grym, T. Grym, L. Vačlena, Fořt

Pohár jsme brali jako velmi dobrou přípravu před sezónou a především nám odpadly starosti se sehnáním soupeřů pro přípravná utkání. Čtvrtfinále bylo nalosováno tak, že se střetli 1-8,2-7 atd. dle tabulky po podzimu, my jsme ovšem jako tým na 1. místě dostali tým ze 6. místa kvůli vzdálenosti. Nečekalo nás tedy nic lehkého, jelikož Božetice měli ke konci podzimní části dobrou formu. V tomto utkání jsme ovšem soupeře jasně válcovali a vytvořili si strašně moc šancí, že to nejde ani spočítat. Bohužel jsme nedokázali nic proměnit pořádně a to buď kvůli nepřesným střelám nebo laxnosti v zakončení. Hned v 5. minutě Koudelka utekl po lajně a našel O. Kotalíka, ten zkusil vystřelit levou, ale jeho pokus bez starostí kryl domácí brankář. Vůbec O. Kotalík měl v prvním poločase nejvíce šancí, ale právě on jich i nejvíce zahodil. Více šancí nemá cenu komentovat, jelikož by to byl hodně dlouhý seznam a především stále stejná písnička. A tak se dostáváme až do 33, minuty, kdy velmi aktivně hrající O. Kotalík zachytil rozehrávku domácích od branky a efektivně udělal kličku na domácího brankáře a zamířil přesně k tyči a po zásluze a konečně jdeme do vedení - 0:1. Dále ještě měli šance T. Grym, dále s Kotalíkem nejvíce šancí zahodil Novák, na kterém bylo vidět, že se velmi trápí a také se neprosadil Podzimek.
    Druhý poločas se hrál v podobném duchu tomu prvnímu. Hned ve 38. minutě Podzimek prošel až před branku domácích a dobře vystřelil, ale ne méně dobře zasáhl domácí brankář a měli jsme výhodu pouze rohového kopu. Ve 47. minutě O. Kotalík vybojoval rohový kop, který následně i zahrál a našel výborně Koudelku, který se trefil zády a zvýšil na 0:2 v náš prospěch. O deset minut později, tedy v 57. minutě zahrával Trpka přímý kop, nalezl Podzimka a ten míč prostčil Novákovi, který se dokázal konečně trefit a uzavřít tak účet utkání na konečných 0:3. V té době jsme měli na hřišti už dost kombinované mužstvo, nehrála řad starších hráčů a dostali větší prostor náhradníci. Brali jsme toto utkání opravdu jako přípravné. Touto výhrou jsme se dostali do semifinále poháru, které nás čeká za týden.
Ostatní výsledky: Mirotice - Sepekov 0:3 kontumačně - Mirotice Pohár odhlásili
                                 Hradiště B - Mirovice 5:3 (3:1)
                                 Oslov - Bernartice 0:5 (0:1)